אודות קרדן נדל"ן
21 14

אודות החברה

אודות החברה

 

קרדן נדל"ן מהחברות המובילות בענף הנדל״ן הישראלי עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים.

החברה הינה חברה מקבוצת ״קרדן ישראל״ העוסקת במגוון תחומים – תקשורת, טכנולוגיה ונדל״ן.

קרדן נדל״ן מתמקדת בייזום ובבנייה של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, עוסקת בניהול ותחזוקת נכסי נדל״ן ובביצוע עבודות קבלניות באמצעות חברת הביצוע ״אל הר״ שבבעלותה.

קרדן נדל״ן מעניקה ללקוחותיה פתרונות כוללים החל משלב ייזום הפרוייקט, תכנונו ההנדסי, שלבי הבניה ועד שלב מסירת הדירות והשרות שלאחר כניסת הדיירים לביתם.

 

עם זיהוי מגמות ההתחדשות העירונית, הארצית והמקומית וזיהוי היתרונות והפוטנציאל הגלומים בכך, הטמיעה החברה את יכולותיה המוכחות בתחומי הייזום והבינוי בפרויקטים של תמ״א 38 (תיקון 2) ופינוי בינוי במרכז הארץ.

לחברה פרויקטים בשלבי איתור, תכנון וביצוע בערים רבות.

 

בחלק מהפרויקטים פועלת החברה באמצעות שותפויות עסקיות ומפעילה את מיטב החברות הקבלניות בענף במסגרת הפרוייקטים אותם היא מבצעת.

חברת קרדן נדל״ן שמה לה כמטרה להיות חברת מובילה בתחום המגורים תוך דגש על מתן שירות איכותי ללקוח.

לחברה ניסיון רב בהקמת פרויקטים גדולים למגורים והיא בעלת ידע מקצועי רחב, איתנות פיננסית והון אנושי אשר מציבים אותה בשורה הראשונה עם חברות היזמות המובילות בענף.

 

לבחור את המקום שבו תגדלו ותפרחו כמשפחה זו לא החלטה פשוטה.

בקרדן נדל"ן מאמינים שמילת המפתח היא להרגיש בבית, ולכן בכל פעילות בתהליך התכנון והבנייה מובילה המחשבה של טובת הלקוח קודם.

כחלק מקבוצת קרדן, החברה מביאה איתה ידע נרחב, אמינות ועוצמה פיננסית שנצברו במהלך שנים של פעילות ענפה בבנייה והקמה של פרויקטים רבים ומוצלחים לאלפי משפחות.

 

 

 

GROOP STRUCTURE H 1